SGM ISITMA VE SOĞUTMA

Bulgurlu Protherm Servisi

Bulgurlu Protherm Servisi

Bulgurlu Protherm 7/24 Kombi Servis Hizmetleri

Bulgurlu Protherm acil hizmet merkezi. Hizmet sektöründe şüphesiz en önemli olan konu güler yüzlü personeller olarak dikkat çekmektedir. Genellikle müşterilerin istek ve şikâyetlerinde bu konu ilk olarak gündeme getirilmektedir. Bu konuya istinaden haftanın 7 günü 24 saat hizmete açık ve son derece güler yüzlü kombi Bulgurlu Protherm servisi hizmeti bakımından alanımızda en iyisi olma yolunda ilerlenmektedir. Müşterilerin istek ve beklentilerine cevap vererek, olası problemlerin memnuniyetle çözülmesi için var olunmaktadır.

Kombi tesisat temizleme ve uygun görülen periyotlar ışığında düzenli olarak bakım hizmeti verilmektedir. Müşteri memnuniyeti baz alınarak hareket edilmekte ve hiçbir şekilde mağdur olmanıza neden olan bir durum söz konusu edilmemektedir.

Bulgurlu Protherm Petek Temizleme

Protherm Bulgurlu Kombi Arızaları

Bulgurlu Protherm Kombi Klima Bakım

İşini seven güler yüzlü personeller ile oluşturulmuş uzman kombi servisi hizmeti veren ekiplerimiz ile cihazlarınız vasıtası ile karşılaşılan sorunlar en kısa sürede çözüme ulaştırılmaktadır. Marka farkı gözetmeden her türlü kombi ürünlerinde bakım hizmeti gerçekleştirilmektedir.

Profesyonel olabilmek ve profesyonel hizmetler sunabilmek için kurumların oluşumunda faaliyet gösteren personeller etkin rol oynamaktadır. Bizde müşterilerimizi ciddiye alarak seçkin prensiplerimiz doğrultusunda uzman kombi Bulgurlu Protherm servisi teknisyenleri ile donatılmış bulunmaktayız. Gerek hizmet konusunda gerekse müşteri ilişkileri açısından birtakım eğitim süreci ile güler yüzlü ve alanında uzman teknisyenler ile çalışmaktayız. Sizin memnuniyetiniz bizim mutluluğuz düşüncesinden hareketle hiçbir hata ve soruna yer verilmemektedir. Bir yıllık garanti sürecine tabi tutularak bakım ve arıza tespitleri yapılmaktadır.

 

Servis Çağır