SGM ISITMA VE SOĞUTMA

Kayışdağı Kombi Servisi

Kayışdağı Kombi Servisi

Kayışdağı Mahallesi Ataşehir 7/24 Kombi Servis

7/24 Kayışdağı mahallesi kombi tamir servisi. Yıl da bir kez düzenli olarak gerçekleştirilmesi gereken kombi bakımı, kombilerinizin kalıcı hasarlara ve maliyetli arızalara neden olmasını engellemektedir. Ayrıca verimi düşük çalışma sergilemesi ve buna rağmen yüksek enerji tüketimi gerçekleştirerek yüksek faturalar ödemenize neden olmaktadır. Böyle olumsuz durumlar ile karşılaşmamanız açısından uzman Kayışdağı kombi servisi sunarak, mağdur olmamanız için çaba sarf edilmektedir. Her türlü bilgi desteği için teknik destek hattından da faydalanmanız sağlanmaktadır.

Kombi servisi kapsamında gerçekleştirilen yedek parça değişimi, kombi arıza tespiti ve tamiri, petek temizleme gibi hizmetlerde etkin rol oynamaktadır. Ayrıca verilen hizmetlerin resmi olarak güvence altında olmanız açısından bir yıllık garanti çerçevesinde gerçekleştirilmekte ve size TSE hizmet yeterlilik belgesi taşınmaktadır.

Kayışdağı Kombi Kart Tamiri

Kombi Servisi Kayışdağı 7/24

Kayışdağı Kombi Petek Temizleme

Hiç beklenmedik zamanlarda karşılaştığınız kombi arızalarında hızlı Kayışdağı kombi servisi seçeneği ile hizmet almanız sağlanmaktadır. Böylece mağdur olmamanız için gereken tüm hizmetler sergilenmektedir. Kaliteli hizmet prensibi çerçevesinde gerçekleştirilen bakım hizmetleri son derece profesyonel bir şekilde tamamlanmaktadır.

Hizmet Verdiğimiz Kayışdağı Kombi Markaları:

Baymak, Ferroli, Arçelik, Beko, Demirdöküm, Vaillant, Protherm, Eca, Alarko, İmmergas, Baykan, Beretta, Ariston, Bosch, Airfel, Buderus, Auer

Yapılan kombi bakımlarının hizmet kalitesi güvencesi altına alınması nedeni ile bir yıllık bir garanti süresi verilmektedir. Bu süre zarfında hiçbir ücret tahsil edilmeden gerekli arıza veya verim düşüklüğü konularında servisler görev başında olmaktadır. İstediğiniz saatte iletişim kurabilmeniz açısından 7/24 Kayışdağı kombi servisi hizmeti ile problemli zamanlar geçirmenize olanak tanınmamaktadır. Sizin için en iyi ve en kaliteli hizmetler verilmektedir.

Servis Çağır