SGM ISITMA VE SOĞUTMA

Klima Servisi

Anadolu Yakası Klima Soğutma Sistemleri Servisi

Firmamız tarafından yapılan donanımlı işlemlerin aynı zamanda uygun fiyatlarda olması da tercih edilme oranı üzerinde etkilidir. Ekonomik klima servisi sunan firmamız aynı zamanda yedek parça açısından da zengin imkanlara sahiptir. Yıpranmış, kırılmış veya hasar almış klima parçalarının değiştirilmesi de aynı gün içinde sağlanmaktadır. Böylelikle sorun çözümü olmakla birlikte aynı sorunun tekrarlanmasının da önüne büyük ölçüde geçilmektedir. Kaliteli ve sıfır olan parçaların takım işlemlerinde sonra kontrolleri de uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Klima onarım işlemleri ve bakım işlemlerini kapsayan komple klima bakımı ile geniş kapsamlı bir hizmet verilmektedir. Bu bakım ile birlikte klimanın her türlü parçası kontrol edildiği gibi, iç bakımların ayarlaması ve düzenlenmesi başta olmak üzere temizlik gerektiren işlemlerin tamamı da yapılmaktadır.

Sağlıklı bir şekilde yapılan işlemlerin belirli bir düzen içinde olması da firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Klima Montajı

Klima Gaz Dolumu

Klima Bakım

Profesyonel açıdan hiçbir sorun ile karşılaşılması söz konusu olmadığı gibi, kurumsal firmamız tarafından sunulan hizmetler aynı gün içinde sonuçlanma kapasitesine sahip olmaktadır.
Alanında lider sınıfta yer alan firmamız ile iletişime geçilmesi durumunda hızlı klima servisi sağlanmaktadır.

Aynı gün içinde yönlendirilen ekiplerimiz tarafından yapılan işlemler ile klimanın kısa süre içinde onarımı sağlanmaktadır. Bununla birlikte periyodik olarak yapılması gerekli olan bakım işlemlerinin de kusursuz bir şekilde olması sağlanmaktadır. Firmamız çalışanları tarafından sağlanan yüksek performans ile klimaların kullanım süreleri uzatıldığı gibi, aynı zamanda performansları da istenildiği noktaya getirilmektedir.

Servis Çağır