SGM ISITMA VE SOĞUTMA

Bulgurlu Eca Servisi

Bulgurlu Eca Servisi

Bulgurlu Mahallesi 7/24 Garantili Kombi Servisi

Bulgurlu ilçesi 7/24 teknik servis. Mevsimsel değişikliklerin etkisini yok ederek ısınma ve soğutma sistemlerden faydalanmak için kombiler kullanılmaktadır. Kombi cihazlarının garanti süresinin bitmesi durumunda alanında profesyonel Bulgurlu Eca servisi hizmeti sunarak kaliteden ödün vermeyen firmamız ile son derece orijinal kombi bakım hizmetleri verilmektedir.

Bulgurlu Kombi Petek Temizleme

Bulgurlu Kombi Arızaları

Bulgurlu Kombi Yedek Parça

Sektörde öncü faaliyetleri ile tanınmayı, müşteri memnuniyeti doğrultusunda hizmet vermeyi hedef belirleyerek her geçen gün revize olan hizmetler gerçekleştirilmektedir. En iyisi olmak adına yüzde yüz kalite, yüzde yüz profesyonellik ile bakım çalışmaları yapılmaktadır.

Genel olarak kombilerinizin eskimemesi, aniden arıza vermemesi ve dolayısı ile mağdur olmamanız için yılda bir kez komple kombi bakımı yapılması gerekmektedir. Tozlanma gerçekleşen cihazların temizlenerek veriminin düşmesi ve ileri seviyede kalıcı hasarlar vermeden bakımının yapılması, cihazlarınızın daha uzun ömürlü kullanım imkânına sahip olmasını sağlamaktadır.

Kombi bakımında uzaman ekip kadrosu ile çalışılarak en küçük bir hataya, kalitesiz bakım hizmetine olanak tanınmamaktadır. Müşterilerimizin gözünde prestij sahibi bir firma olarak bu itibarı yok etmemek için en iyisi olmak için çabalanmaktadır.

Yılda bir kez yapılması gereken kombi bakımının firmamız tarafından yapılması durumunda kombiniz bir yıllık garanti kapsamına alınmaktadır. Herhangi bir sorun olması gibi bir durum söz konusu değildir; ancak her ihtimale karşılık hızlı Bulgurlu Eca servisi verilmekte ve hiçbir şekilde mağdur olmamanız için tüm hizmetler sunulmaktadır. Yıllık yaptıracağınız kombi servisinin yaz aylarında veya kış ayına girilmeden yaptırmanız; kış aylarında daha fazla kombiye ihtiyaç duyulması açısından önerilmektedir.

Hizmet Bölgeleri :

ÜSKÜDAR

Servis Çağır