SGM ISITMA VE SOĞUTMA

Kombi Servisi

Anadolu Yakası Kombi Servisi

Uzun yıllardır alanında en iyisi olan firmamız ile irtibat kurulması halinde her türlü kombinin bakım ve onarım işlemleri yapılmaktadır. Son derece uygun fiyatlar sunan firmamız tarafından sağlanan geniş kapsamlı hizmetler ile yoğuşmalı veya bacalı kombilerin bakımları anında yapılmaktadır. Hızlı kombi servisi olarak da ifade edilen işlemler neticesinde kombinin periyodik olarak yapılması gerekli tüm testler ekiplerimiz tarafından uygulanmaktadır. İç temizlik ve kontrollerin yapılmasının akabinde basınç ayarları da düzenlenmektedir. Bununla birlikte son derece gerekli olan kontrolleri de uygulamalı olarak yerine getirilmektedir.

Uzman ekiplerimiz tarafından yapılan bakım işlemleriyle birlikte kombilerin sahip oldukları performans kalitesi yükseltilmekle birlikte kullanımı da uzun ömürlü olmaktadır. Böylelikle hiçbir masraf ihtiyacı olmadan kullanımı devam ettirilmektedir. Alanında profesyonel servis sunan firmamız tarafından yapılan bakım işlemlerinde görülebilecek sorunlarında onarımı ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Kombi Bakım

Kombi Arıza Çözümü

Kombi Petek Temizleme

Kombi Yedek Parça

Her türlü işlemin yapılmasına olanak sağlayan firmamız, her türlü yedek parçaya da sahiptir. Böylelikle işlemlerde hasar almış, kırılmış ya da yıpranmış parçaların değişimi kısa süre içinde olmaktadır. Ekonomik kombi servisi kapsamında yapılan işlemlerinde üst seviyede olması, müşteri memnuniyet oranını yükselten etkenlerin başında gelmektedir.

Firmamız tarafından alınan hızlı kombi servisi ile her türlü işlem kusursuz bir şekilde yapılmakla birlikte parça kalitesi de üst seviyede olmaktadır. Arızalı kombilerin aynı sorunu bir daha tekrarlamaması da firmamızın sunduğu hizmet kalitesini göstermektedir. Komple kombi bakımı ile sağlanan hizmetlerin benzersiz olması alanında en iyi performansa sahip olan firma olmamızı beraberinde getirmektedir.

Servis Çağır