SGM ISITMA VE SOĞUTMA

Kombi Petek Temizleme

Kombi Radyatör Ve Petek Temizleme Servisi

 

Kombi peteklerinizin bakımlarını yaptırıyormusunuz? Kombilerinizde kullandığınız radyatör ve petek sistemleri yılların vermiş olduğu tortu birikimi, paslanma ve kireç yüzünden tıkanmaya, doğru dürüst ısıtmamaya başlar.

Özenle araştırmalar yapıp, büyük paralar harcayarak aldığınız kombilerinizin ve kombi peteklerinizin yaşamış olduğu en ufak sorunlar dahi bizleri fazlası ile üzmektedir. Bu tür sorunlar karşısında kombilerinizi teslim edeceğiniz kişilerin deneyimli ve işinde profesyonel olmasını istemenizde sizlerin en doğal hakkıdır.

Yıllarını bu işe vermiş olan ekonomik kombi petek temizleme servisi olarak kaliteli ekipman ve deneyimli ekip ile her daim müşterilerimizin hizmetine koşmaktayız. Onlara kaliteli hizmetleri ekonomik fiyatlara sunarak memnuniyetlerini kazanmak adına çalışmalar yapmaktayız.

Kombi Radyatör Temizleme

Petek Kombi Temizleme

Yıllardan beri beyaz eşyalarımızın vermiş olduğu bazı arızaları görmezden geliriz. Hatta bozulduklarında tamir ücretlerinin çok tutacağı düşünerek biraz daha bekleyerek yenisini alma kararı dahi veririz. Oysaki bu düşünce oldukça yanlış bir düşünce olmaktadır.

Eşyaları kullanmaya başlamış olduğumuz günden bu güne her an yanımızda olacak iyi bir servis seçimi yapacağımızda en ufak arıza da dahi korkmadan servis ile iletişime geçebilmekteyiz. Eski hizmetlerden çok uzaklarda hizmetler sunan ve hizmetler karşılığında minimum fiyat teklifleri veren servis olarak mükemmel teknik destek vererek arızalarınıza ekonomik çözümler sunmaktayız.

Sektörde uzun zamandır hizmet veren ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan hızlı kombi petek temizleme servisi olarak uzun yıllar daha fazla alana hizmet sunmak adına çalışmayı arzu etmekteyiz. Kalitemizden hiçbir şekilde ödün vermeyip, sorunların kesin olarak çözümlenmesi adına kaliteli ekipmanları kullanmayı tercih etmekteyiz. İstediğiniz her an bizlerle iletişime geçip, kombilerinizi gönül rahatlığı ile bizlere teslim edebilirsiniz.

Servis Çağır