SGM ISITMA VE SOĞUTMA

Kavacık Demirdöküm Servisi

Kavacık Demirdöküm Servisi

Kavacık Demirdöküm 7/24 Kombi Klima

Kavacık Semti Demirdöküm hizmeti. Ev veya iş yerlerinde, yaz ve kış aylarında en çok ihtiyaç duyulan ısıtma sistemleri olarak bilinen kombilerin düzenli kombi bakımı adı altında teknik servis hizmetleri bulunmaktadır. Garantisi bitmiş cihazlarınız için 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz müşteri hizmetlerinden detaylı bilgiler alabilir ve cihazınızın gerek düzenli bakımı için gerekse arızası için destek alınabilmektedir. Ortalama 1 yıllık garanti kapsamı sunan Kavacık Demirdöküm servisi ile irtibata geçerek fiyat konusunda da bilgiler alınabilmektedir.

Kavacık Demirdöküm Petek Temizleme

Demirdöküm Kavacık Mahallesi Kombi Arızaları

Demirdöküm Kavacık Kombi Klima Bakım

Uzman ekip kadrosu ile özenle oluşturulmuş, müşteri memnuniyetine son derece önem veren, servise çıkmadan önce gerekli eğitimlerin aldırılması ile uzmanlaştırılan, her türlü arıza bakım çalışmalarında çözüm odaklı çalışmayı prensip haline getirmiş güler yüzlü kombi servis hizmeti sunulmaktadır.

Cihazların uzun ömürlü olması için yıl da en az bir kez, hiçbir arızası olmasa bile kombi bakımının yapılması; oluşabilecek arızaların önüne geçerek cihazların yıpranmasını engellemektedir. Böylece yıpranmamış cihazlar uzun yıllar kullanılabilmektedir.

Genel olarak tasarruf sağlamak isteyen müşteriler için belirtilmesi gereken önemli bir detay bulunmaktadır. Bu detay ise enerji tüketiminden tasarruf ettiğini düşünen ve bakım için bütçe ayırmaktan çekinirken; tozlanma ve tıkanma sonucu yıpranan hatta kullanılmaz hale gelen cihazlara kombi teknik Kavacık Demirdöküm servisi üzerinden alacağı düzenli bakımdan çok daha fazla ücretler ödenmesine neden olmaktadır. Aksi durumda hem düzenli bir şekilde cihazın temizlenmesi hem de yıllık tekrarlanan garantinin yenilenmesi sağlanmaktadır.

Servis Çağır