SGM ISITMA VE SOĞUTMA

Yenidoğan Protherm Servisi

Yenidoğan Protherm Servisi

Yenidoğan Mahallesi 7/24 Protherm Kombi Servisi

Yenidoğan 7/24 Protherm servisi ve tüm modellerinizin arızalarını yedek parça garantili olarak yapıyoruz. İnsanların yaz kış demeden her daim yoğun ve sık bir şekilde kullandığı eşyaları kombileridir. Kombileri yazın yalnızca banyo yapmak için kullansak da kışın hem banyo hem de ısınma ihtiyaçlarımızı gidermek için kullanılırız. Peki, bu denli sık bir şekilde kullandığımız kombilerimizi bozulduğu ve bakımı geldiği zaman Kaliteli Yenidoğan Protherm servisi almak için nerelere başvuruyorsunuz? Sizlere önereceğim firmamız sayesinde her daim güvenli ve kaliteli bir kombi hizmeti alabilirsiniz.

Her yıl düzenli ve bizim firmamıza yaptıracağımız  Kombi bakım hizmetimiz sayesinde hiçbir zaman kesintiye uğramadan kombinizi kullanabilirsiniz. 1 yılda yaptıracağınız düzenli toplam da 1 kez bakım sayesinde hiçbir zaman mağdur kalmadan kombi hizmeti alabilirsiniz.

Yenidoğan Protherm Kombi Petek Temizleme

Protherm Yenidoğan Kombi Arızaları

Acil Yenidoğan Protherm Servis

Protherm kombi arızalarınızın yanında ayrıca firmamıza düzenli olarak yaptıracağınız kombi bakımı sayesinde faturalarınızda düşüş gerçekleşerek boştan yere yüksek faturalar ödemek zorunda kalmazsınız. Çünkü arızalı ve bakımı yapılmamış kombiler çalışırken normal enerji tüketiminden daha fazla enerji tüketimi yaparak çok enerji ve çok para ödemek zorunda kalırsınız.

Sizler her yıl iki kez veya 1 kez firmamıza yaptıracağınız Düzenli kombi bakım Yenidoğan Protherm servisi hizmetimiz sayesinde tüm avantajları yaşayabilirsiniz. Yapmış olduğumuz bakımdan sonra kombinizden daha önce gelen yüksek sesleri duymazsınız. O sesler gece yatağa kafanızı koyduğunuz an başlar ve bir türlü bitmek bilmez. Kombi bakımı ile o seslere de son vererek sizlere her daim kaliteli ve güler yüzlü bir kombi servis hizmeti yapıyoruz.

Servis Çağır