SGM ISITMA VE SOĞUTMA

Kadıköy Kombi Servisi

Kadıköy Kombi Servisi

Kadıköy 7/24 Kombi Servis Hizmetleri

Ev veya iş yerlerinde kullanılan kombiler hayatımızın önemli bir parçası konumunda bulunmaktadır. Belirli kullanım talimatları ve dikkat edilmesi gereken noktalar dâhilinde verimli çalışması sağlanmaktadır. Birçok kişinin şikayet ettiği konular arasında yer alan uçmuş faturalardan kurtulmanız için kombi arızalarına ekonomik çözüm sunan Kadıköy kombi servisi bu konuda çok etkili olmakta ve olumlu sonuçlara ulaşılmasını sağlamaktadır. Yıllık olarak bir kez bakımını yaptırmanız gereken kombiler, bakımının yapıldığı tarihten itibaren bir yıllık bir garanti kapsamına alınmaktadır.

Kadıköy Kombi Petek Temizleme

Kadıköy Kombi Arızaları

Kadıköy Kombi Yedek Parça

Garanti sürecinde olan kombilerin olası bir problem ile karşılaşması durumunda ücretsiz olarak kombi servislerinden faydalanmanız gerçekleşmektedir. Bünyesinde bulunan uzman ekip kadrosu özenle seçilmiş tecrübeli personellerden oluşmaktadır. Sürekli olarak güncellenen hizmetler ile yenileşme sürecine ayak uydurmaktadır.

Kadıköy Hizmet verdiğimiz markalar :

Baymak, Demirdöküm, Vaillant, Protherm, Airfel, İmmergas, Alarko, Ariston, Bosch, Arçelik, Beko, Beretta, Baykan, Auer, Buderus, Ferroli, Eca, Viessmann

Müşteri memnuniyetine önem verilen doğrultuda hareket edilerek alanında profesyonel kombi servis hizmetleri sunulmaktadır. Uzun süre bakım yapılmayan kombiler bir süre sonra tıkanan petekleri ve işlev göremeyen içeriği ile arıza bildirmektedir. Bu durumda acilen kombi servislerine başvurulmaktadır.

Hemen her yerde bulabileceğiniz veya internet siteleri aracılığı ile de iletişim kurabileceğiniz kombi servislerinden düzenli olarak bakım hizmeti almanız uzun ömürlü kombilere sahip olmanızı sağlamaktadır. Bu nedenle kesinlikle aksatılmaması gerekmektedir. Kabarık faturalar ödemeden ve arıza vermeyen kombilerden verimli çalışma potansiyelinin alınması kombi bakım Kadıköy kombi servisi tarafından alınan bakım hizmetleri sonucunda gerçekleşmektedir. Daha uzun ömürlü cihazlar ile daha ekonomik kullanıma sahip olunmaktadır.

Servis Bölgeleri:

19 Mayıs, Acıbadem, Bostancı, Caddebostan, Caferağa, Dumlupınar, Eğitim, Erenköy, Fenerbahçe, Feneryolu, Fikirtepe, Göztepe, Hasanpaşa, Koşuyolu, Kozyatağı, Merdivenköy, Osmanağa, Rasimpaşa, Sahrayı Cedit, Suadiye

Servis Çağır