SGM ISITMA VE SOĞUTMA

Ataşehir Kombi Servisi

Ataşehir Kombi Servisi

Ataşehir 7/24 Kombi Bakım Arıza Servisi

Ev veya iş yerlerinizde kullandığınız cihazların bakım ve onarım hizmetlerinde en önemli konulardan bir tanesi anında bakımın yapılması ve gerek iş yerinde gerekse evinizdeki planlarınızın aksamaması olmaktadır. Bu konuda imdadınıza yetişen Ataşehir kombi servisi son derece hızlı bir hizmet sunmaktadır.

Müşteri memnuniyetine önem veren yapısı ile tanınan ve müşterilerinin memnuniyeti için gerekli olan en iyi hizmeti vermeyi amaçlamakta ve başarmaktadır. Uzman ekip kadrosu ve müşterilerine güler yüzlü ve samimi davranışlar sergileyen personelleri ile hizmet vermektedir. Kış aylarında daha fazla ihtiyaç duyulan kombiler, hayatımızın önemli bir yerinde yer almaktadır.

Ataşehir Kombi Petek Temizleme

Ataşehir Kombi Arızaları

Ataşehir Kombi Yedek Parça

Yıllık bakım ihtiyacına sahip olan kombilerin, yılda en bir kez bakımının yaptırılması gerekmektedir. Birçok müşteri bu konuda arıza vermeyen kombilerin bakımını erteleyerek kullanmaya devam etmektedir. Bu durumda kombi arızalarına ekonomik çözüm üreten firma, müşterilerinin kaliteli bakım hizmetlerine ekonomik fiyatlarda sahip olması için çabalamaktadır.

Ataşehir Hizmet verdiğimiz markalar :

Baymak, Demirdöküm, Vaillant, Protherm, Airfel, İmmergas, Alarko, Ariston, Bosch, Arçelik, Beko, Beretta, Baykan, Auer, Buderus, Ferroli, Eca, Viessmann

Kombilerin arıza vermediği durumlarda yıllık bakımlarının ertelenmesi sonucu ise ciddi anlamda hasarlar veren kombiler, bakım için ayrılan bütçelerden çok daha fazlasını ödemenize neden olmaktadır.

Kombi içerisindeki peteklerin tozlanması ve zamanla veriminin düşmesi sadece arızaya değil kombilerin verimsiz çalışması ve aynı zamanda kabarık faturalar ödemek durumunda kalmanıza yol açmaktadır. Bu olumsuz durumlardan kurtulmanız ve sağlam kombilerden verimli enerji tüketimine uygun faturalarda sahip olmanız için kombi bakımcıları veya Ataşehir kombi servisi adı altında hizmet veren servislerinden faydalanmanız önerilmektedir.

Servis Bölgeleri:

Aşık Veysel, Barbaros Mahallesi, Esatpaşa, Ferhatpaşa, Fetih Mahallesi, İçerenköy, İnönü Mahallesi, Kayışdağı, Mimar Sinan, Örnek Mahallesi, Küçükbakkalköy, Mevlana Mahallesi, Yenişehir Mahallesi

Servis Çağır