SGM ISITMA VE SOĞUTMA

Üsküdar Kombi Servisi

Üsküdar Kombi Servisi

Üsküdar Kombi 7/24 Arıza Ve Bakım Hizmetleri

Üsküdar kombi servisi. Kış aylarında etkin kullanıma sahip olan kombilerin arıza vermesi gibi durumlarda müşteri mağduriyeti daha fazla yaşanmaktadır. Müşterilerimizin memnun olması ve çalışmaların bu yönde gerçekleştirilmesi ani durumlarda hızlı Üsküdar kombi servisi seçenekleri ile sorunların çözümlenmesi sağlanmaktadır.

Üsküdar Kombi Petek Temizleme

Üsküdar Kombi Arızaları

Üsküdar Kombi Yedek Parça

Kısa sürede çözüm üretmek ve cihazın verebileceği muhtemel zarar tespitlerinin değerlendirilmesi ile bu kapsamda takım desteğinin sağlanması gerçekleştirilmektedir. Ayrıca bünyemizde faaliyet gösteren personellerin eğitimleri ve uzmanlaşması konusunda son derece hassasiyet ile yaklaşılmaktadır.

Üsküdar Hizmet verdiğimiz markalar :

Baymak, Demirdöküm, Vaillant, Protherm, Airfel, İmmergas, Alarko, Ariston, Bosch, Arçelik, Beko, Beretta, Baykan, Auer, Buderus, Ferroli, Eca, Viessmann

Yaz aylarının sona ermesi ve soğuk havaların yavaş yavaş kendini göstermeye başladığı güz aylarında kombi bakımlarınızı ertelemeden gözden geçirmeniz ve müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile iletişime geçerek mükemmel teknik destek alınması önerilmektedir.

Müşteri hizmetleri personellerimiz genel geçer bilgilerden sıyrılarak son derece kapsamlı eğitimlerden geçirilerek bilgi almanız sağlanmaktadır. Temel bilgilerin alınması ve size uygun kombi bakımının uygun olduğu tarihten yapılması gereken bakıma kadar her türlü detaylı bilgiler verilmektedir.

Garanti kapsamından çıkmış kombilerinizin gerek yıllık bakımı gerekse arıza tespiti konularında sunulan hizmetler mevcut olmaktadır. Yılda bir kez genel kombi bakımının yapılması kombilerin uzun yıllar kullanılabilmesi ve verimli olarak çalışması gibi olumlu sonuçları bulunmaktadır. Ayrıca kombi bakımının sürekli yapılması konusunda masraf olarak bakmamanız için belirtilmelidir ki, ekonomik Üsküdar kombi servisi hizmeti ile hem uygun fiyat garantisi sunulmakta hem de düzenli bakıma sahip cihazların kalıcı hasarlara uğraması engellenmektedir.

Servis Bölgeleri:

Acıbadem, Altunizade, Bağlarbaşı, Bahçelievler, Beylerbeyi, Bulgurlu, Burhaniye, Çengelköy, Cumhuriyet, Ferah, İcadiye, Kandilli, Kirazlıtepe, Küçükçamlıca, Küçüksu, Küplüce, Muratreis, Salacak, Selamiali, Selimiye, Sultantepe, Ünalan, Valideiatik, Yavuztürk, Zeynepkamil

Servis Çağır