SGM ISITMA VE SOĞUTMA

Maltepe Kombi Servisi

Maltepe Kombi Servisi

Maltepe 7/24 Kombi Arıza Bakım Hizmetleri

Maltepe kombi teknik 7/24 servisi. Kış aylarında daha fazla gün yüzüne çıkan kombi arızaları için daha önceden önlem alarak sonbahar ayında yılda bir kez yapılması gereken komple kombi bakım hizmetinin yaptırılması önerilmektedir. Kombi bakımının kış ayına bırakılması, bu mevsimde daha çok ihtiyaç duyulması açısından daha büyük sıkıntıları ortaya çıkarmaktadır.

Ertelemeden profesyonel Maltepe kombi servisi ile iletişime geçerek petek temizliği, kombi arıza tespiti, bakım çalışmaları, kombi parça değişimi gibi hizmetlerden faydalanılmaktadır.

Maltepe Kombi Petek Temizleme

Maltepe Kombi Arızaları

Maltepe Kombi Yedek Parça

Ani durumlarda kombi bakımına veya arıza bakımına ihtiyaç duymanız durumlarında servisimiz ile irtibata geçmeniz yeterli olmaktadır. Titiz ve tecrübeli bakım ekiplerimiz ile kısa sürede kaliteli çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Garanti kapsamında gerçekleştirilen hizmetler istediğiniz zaman tekrarlanabilmektedir.

Maltepe Hizmet verdiğimiz markalar :

Baymak, Demirdöküm, Vaillant, Protherm, Airfel, İmmergas, Alarko, Ariston, Bosch, Arçelik, Beko, Beretta, Baykan, Auer, Buderus, Ferroli, Eca, Viessmann

Uzun süre bakım yapılmamış kombilerde daha fazla arıza durumunun çıkması gözlemlenmektedir. Bu nedenle kontrol ederek ekonomik kombi servisi sayesinde daha uzun ömürlü kombilere kavuşabilirsiniz. Alanında uzman, titiz çalışma gösteren ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile hareket eden tecrübeli ekipler ile kombi bakım hizmetleri gerçekleştirilmektedir.

Genellikle ücret konusundan tasarruf etmek için ne gerek var şimdi bakıma diye düşünülmektedir; ancak düzenli kombi bakımı yapılmadığında enerji tüketimi artmakta ve kombinin ömrü kısalmaktadır. Bu durumda tasarruf edilmiş bir durum söz konusu edilmemektedir. Normal şartlarda garanti kapsamında yapılan hızlı Maltepe kombi servisi avantajı ile enerji tüketimi azalarak daha verimli bir forma dönüşmektedir. Daha az fatura ödemeniz gerçekleşmektedir.

Hizmet Bölgeleri :

Altayçeşme, Altıntepe, Aydınevler, Başıbüyük, Büyükbakkalköy, Çınar, Feyzullah, Fındıklı, Girne, Gülensu, Gülsuyu, İdealtepe, Küçükyalı, Zümrütevler

Servis Çağır